Copywriting dla Ciebie i Twojej firmy – wyróżnij się i zaczaruj odbiorców


Grafika:Twój biznes potrzebuje dobrych tekstów
Chcesz zlecić komuś napisanie tekstów? Jesteś właśnie na tej stronie i zastanawiasz się, czy skorzystać z formularza kontaktowego? Zrób to. Pomożemy Ci odnieść sukces.

Powszechnie mówi się o tym, że czytelnictwo umiera. Jest to ogromna bzdura. Wstajesz rano i sprawdzasz, co słychać w social media. Czyli czytasz. Szukasz opinii o modelu pralki, odpalasz wyszukiwarkę. I co robisz? Czytasz… Sprawdzasz w Googlu informacje, które potrzebne będą Ci do służbowej prezentacji. I znowu: czytasz. Wieczorem relaksujesz rozmawiając ze znajomymi za pomocą komunikatora… No i czytasz.

Czytasz codziennie cztery razy więcej komunikatów niż pokolenie Twoich pradziadków i około piętnaście razy więcej niż Twoi przodkowie z XV wieku.

I dokładnie tak samo postępują Twoi klienci.

Jest tylko jeden problem. Komunikatów jest obecnie tak dużo, że wiele z nich umyka uwadze. Aby dotrzeć do odbiorcy trzeba się wyróżnić. Dlatego sugestywne i unikalne treści muszą być podstawą Twojej działalności. Dotyczy to strony internetowej, zapytań ofertowych, broszur, ulotek i wszystkich innych materiałów, jakie prezentujesz Twoim klientom.


Oferta copywritingu i cennik

Kompletna strategia content marketingowa dla Twojej firmy – to unikalna oferta. Zaplanujemy dla Ciebie działania, które wykonać możesz Ty lub Twój pracownik. Jeśli prowadzisz niewielką firmę, dopiero zaczynasz albo lubisz mieć kontrolę nad swoim biznesem – to opcja dla Ciebie. Plan opracowywany jest pod kilkoma kątami: sprzedaży/promocji, budowy marki oraz SEO. Zapytaj o cenę.Copywriting i webwriting*:

 • artykuł sponsorowany – od 20zł/ 1000 zz
 • newsletter, mailing – od 25zł/ 1000 zz
 • teksty na strony www, blogi – od 20zł/ 1000 zz
 • prowadzenie bloga firmowego (8 wpisów miesięcznie plus grafiki) – od 300zł
 • naming (za 7 propozycji nazwy firmy) – 500zł (nazwy z wolną domeną – 650zł**)
 • naming (za 5 propozycji nazwy produktu) – 300zł**
 • hasła reklamowe (za 5 propozycji)  – 100zł**
 • opis produktu – od 10zł/1000zz
 • ghostwriting – wycena indywidualna
 • pisanie scenariuszy – wycena indywidualna
 • korekta i redakcja testów – od 3zł za 1 stronę A4

SEO copywriting*

 • teksty zapleczowe – od 5 zł/ 1000zz
 • opracowanie opisów meta – do uzgodnienia

* Poniższa oferta stanowi jedynie wzorzec orientacyjny. Końcowa cena realizacji uzależniona jest od tematyki, czasu wykonania oraz wielkości zlecenia. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej. Do ceny należy doliczyć podatek dochodowy lub podatek VAT.
** Podana cena dotyczy jednorazowego cyklu, przy braku akceptacji przedstawionych propozycji i prośby o kolejne do ceny końcowej dolicza się 50zł. Jeśli klient się rozmyśli i nie wykorzysta żadnej oferty – cena za zlecenie równa jest 100 zł.


Dlaczego warto wybrać copywriting u nas?

Jako agencja copywriterska działamy od przeszło 6 lat. Piszemy teksty na zamówienie, które zyskują aprobatę klientów, jednak nie to świadczy o naszej skuteczności. Pracujemy, używając narzędzi SEO, wykonując analizę rynkę i badanie danego zagadnienia. Dzięki temu tworzymy treści przyjazne czytelnikom, ale także dostosowane do wymagań wyszukiwarek, pomagające w pozycjonowaniu. Przeczytaj więcej: copywriting a pozycjonowanie.

Jako jedna z nielicznych agencji copywriterskich bierzemy pod uwagę aspekt prawny. To ważny, lecz często pomijany parametr. Teksty, które wprowadzą w błąd Twoich klientów, mogą oznaczać nie tylko utratę dobrej opinii, ale także proces sądowy i wypłatę odszkodowania. Przeczytaj więcej: copywriting a prawo.

Dlaczego agencja copywriterska?

Jako agencja copywriterska możemy zrobić dla Ciebie więcej. Nasza przewaga to:

 • zespół copywriterów, wyspecjalizowanych w różnych tematach, dzięki czemu zyskujesz dostęp do eksperckich treści,
 • wsparcie specjalistów z innych działów (np. pozycjonera),
 • krótkie terminy realizacji.

Dlaczego potrzebujesz dobrych tekstów?

Dalej czujesz się nieprzekonany, że dobre teksty są Ci potrzebne? Oto garść argumentów, która Cię przekonana:

 • dobre treści przekładają się na wyższą sprzedaż, więcej odwiedzin na stronie, zwiększenie liczby zapytań. Skutecznie dobrane słowa są jak ziarno, które wpada w żyzną ziemię, jaką jest ludzki umysł. Wystarczy dać im wykiełkować w głowach Twoich klientów.
 • zoptymalizowany kontent na stronie internetowej pozwala osiągnąć lepsze wyniki w SEO. Dzięki dobrym tekstom można osiągnąć spektakularne rezultaty, trafiając na szczyt listy wyszukań w Google. Zaoszczędzisz dzięki temu budżet na pozycjonowanie.
 • dobry storytelling to podstawa budowy marki. Jeśli nie chcesz być „jak każdy inny”, to musisz opowiedzieć historię, która zapadnie w pamięć i zostanie z Tobą skojarzona.