Skuteczne pozycjonowanie – działania SEO – wyniki dla Twojej strony

Dlaczego pozycjonowanie stron jest Ci potrzebne?

Pozycjonowanie, nazywane także SEO (ang. search egnine optimization) to lista działań, jakie należy podjąć, aby zwiększyć ilość odwiedzających z wyszukiwarki. Najprościej rzecz ujmując, klient po wpisaniu zapytania w wyszukiwarkę Google w wynikach znajduje Twoją stronę i trafia na interesujące go treści. Im wyżej na liście wyszukiwań jest Twoja strona – tym lepiej dla niej.

Ruch organiczny, czyli pochodzący z wyszukiwarek, jest najtańszą formą reklamy i nie musisz płacić za jego pozyskanie. No właśnie, jednak jakoś trzeba znaleźć się w pierwszej dziesiątce… Tu z pomocą przychodzimy my.

Pozycjonowanie stron to długotrwały proces, polegający na:

  • optymalizacji strony: poprawieniu prędkości, analizy kodu i usunięciu błędów, odpowiedniej strukturze,
  • dopasowaniu treści: najlepsza treść to taka, która podoba się użytkownikom i odpowiada na ich potrzeby,
  • wyborze odpowiednich stron kluczowych,
  • pozyskiwaniu linków,
  • budowaniu widoczności marki w Internecie.

Podsumowując: cel osiąga się poprzez wprowadzenie zmian na stronie internetowej, jej rozbudowę, optymalizację kwestii technicznych oraz zdobywanie wartościowych linków prowadzących do witryny.

Czemu warto wybrać pozycjonowanie u nas?

Skuteczne pozycjonowanie strony w internecie to przede wszystkim przyjęcie długofalowej strategii. Stworzymy ją dla Ciebie, opierając się na celach, na których najbardziej Ci zależy.
Działamy, stosując zasady zgodne z wytycznymi Google, dzięki czemu Twoja strona będzie w bezpieczny sposób zwiększać zasięg w internecie.

Nie stosujemy drogi na skróty, nie automatyzujemy działań i nie wybieramy ryzykownych posunięć, które mogą narazić Cię na straty. Masz wpływ na to, jak pozycjonowana jest Twoja strona i możesz regularnie monitorować stan wykonanych prac. W każdej chwili możesz spotkać się z naszymi specjalistami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nie twierdzimy, że SEO to magia, wiemy, że to po prostu konsekwentna praca, którą wykonujemy dla Ciebie!

Pozycjonowanie stron przynosi efekt!

Czego możesz spodziewać się po rozpoczęciu pozycjonowania swojej witryny? Okres oczekiwania zależny jest od branży i konkurencji, jednak pierwsze efekty widać zazwyczaj w czasie od jednego do trzech miesięcy.

O skuteczności SEO przekonasz się jednak, gdy Twoją stronę zacznie odwiedzać zdecydowanie więcej użytkowników. Badania dowodzą, że mało kto przechodzi w internecie na drugą stronę wyników wyszukiwania – a zazwyczaj zatrzymują się na 2-5 pierwszych. Gdy tylko Twoja strona się tam znajdzie, odczujesz ogromną różnicę, a Twój biznes zacznie przynosić większe dochody.

Co dokładnie zrobimy, pozycjonując Twoją stronę?

Audyt strony

Zanim przystąpimy do właściwej pracy, musimy wykonać audyt Twojej strony www. Polega on na przeanalizowaniu aspektów technicznych, kontentu oraz konkurencji. Pozwoli określić i zaplanować poprawki, które należy wdrożyć na witrynie. Bez audytu nie da się stworzyć wartościowych rekomendacji i strategii, która zadziała, dlatego zawsze zaczynamy od tego!

Stworzenie strategii i listy słów kluczowych

Następnym krokiem jest opracowanie listy słów kluczowych oraz działań, które należy wykonać. Dzięki rozliczeniu abonamentowemu nie musisz martwić się ograniczoną liczbą keywordów. Stosujemy strategię długiego ogona oraz szerokiego horyzontu widoczności w Google, dzięki czemu zobaczysz efekty szybciej, a klienci będą docierać do Twojej strony z bardziej różnorodnych zapytań.

Poprawki w kodzie strony

Ładna i estetyczna strona to nie wszystko, skuteczny seowiec koniecznie musi zajrzeć w jej kod. Bardzo często wymaga on drobnych poprawek, które poprawiają czas ładowania strony lub wygodę korzystania z niej. Poprawki te są również niezbędne, jeśli chcesz w swoim marketingu korzystać z Google Ads.

SEO Copywrting

Wykorzystując wcześniej stworzoną strategię i opierając się o listę słów kluczowych skupiamy się na treści witryny. Poprawiamy już istniejące materiały, dodajemy więcej artykułów. Pracujemy z doświadczonymi copywriterami, dzięki czemu teksty będą nie tylko skuteczne w SEO, ale także atrakcyjne dla użytkowników. Dowiedz się więcej o copywritingu.

Content Marketing

Za pomocą marketingu internetowego rozsiewamy w internecie informacje o Twojej stronie, budując jednocześnie jej pozytywny wizerunek oraz zdobywając wartościowe linki. Korzystamy z różnorodnych kanałów, tworząc naturalny i wartościowy content.

Stała kontrola i analiza

Pracując nad daną stroną monitorujemy ciągle jej wyniki – efekty sprawdzania otrzymasz w comiesięcznym raporcie. Dzięki regularnej kontroli jesteśmy w stanie na bieżąco reagować na pojawiające się szanse lub zagrożenia.

Zwiększ rozpoznawalność swojej marki w wynikach lokalnych i ogólnopolskich

Bez względu na to, czy chcesz dotrzeć do klientów w Toruniu i Bydgoszczy, czy chcesz budować widoczność w wynikach ogólnopolskich – jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Pamiętaj, że działania SEO skutkują zatrudnieniem najlepszego handlowca – Twojej strony internetowej. Dzięki temu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – Twoi klienci mogą do Ciebie dotrzeć.

Przedsiębiorcy z Torunia i Bydgoszczy stawiają na rozpoznawalność!

Konsumenci coraz częściej używają internetu, także do korzystania z usług i produktów lokalnie. Doskonale rozumieją to nasi klienci z Bydgoszczy, Torunia i województwa kujawsko-pomorskiego. Dzięki pozycjonowaniu swoich stron internetowych są w stanie skuteczniej konkurować i pozyskiwać nowych klientów.

Jeśli prowadzisz firmę albo stronę internetową, która skierowana jest na rynek lokalny – pozycjonowanie może przynieść korzyści także Tobie. Na terenie województwa kujawsko-pomorskie mieszka 1 300 000 aktywnych użytkowników internetu. Czy warto ignorować tak dużą grupę potencjalnych klientów?

Pozycjonowanie stron Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie – dowiedz się więcej!
Jeśli masz jakieś pytania, chcesz się dowiedzieć więcej – skontaktuj się z nami! Pomożemy, odpowiemy, wyjaśnimy.

Pozycjonowanie stron – 3 argumenty za

1. Aż 70% Polaków szuka informacji, produktów i usług w internecie.
2. SEO jest alternatywą do posiadania działu handlowego.
3. Im szybciej zaczniesz dbać o swoje pozycje w sieci, tym trudniej będzie Twojej konkurencji Ciię dogonić.

Naturalnie. Bezpiecznie. Skutecznie. SEO i pozycjonowanie stron w Bydgoszczy i Toruniu!

Sprawdź także:

  • pozycjonowanie Grudziądz
  • pozycjonowanie Inowrocław
  • pozycjonowanie Włocławek
  • pozycjonowanie Solec Kujawski