m.me/AgencjaEfea
+48 601 299 033
info@efea.pl

Sklep internetowy – promocja w sieci przy niewielkim budżecie

Sklep internetowy – promocja w sieci przy niewielkim budżecie

Praktycznie codziennie otrzymujemy e-maile z zapytaniami, jak rozpromować sklep internetowy, przy niewielkim budżecie. Nie oszukujmy się – zadanie nie jest proste, ale jako firma z doświadczeniem chętnie pomagamy wszystkim osobom, które się do nas zwrócą.
Internet oferuje wiele możliwości, które różnią się między sobą, zarówno pod względem finansowym jak i efektów. Tylko doświadczone firmy wiedzą jak wykorzystać potencjał sieci nawet przy niewielkich nakładach pieniężnych.
Kilka razy w ciągu dnia odbieramy e-maile od zaniepokojonych właścicieli sklepów, którzy chcą dotrzeć do szerszego grona odbiorców, ale nie wiedzą jak. Sklepy internetowe ostatnio rosną jak grzyby po deszczu i czasami samo pozycjonowanie nie wystarcza. Część z naszych Klientów posiada bardzo ograniczone budżety i w miesiącu może na promocję w sieci poświęcić niewielkie kwoty. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ale przy niewielkich funduszach nasze działania są stosunkowo ograniczone. Przez wiele lat naszej działalności zauważyliśmy, że najlepszym rozwiązaniem przy niewielkim budżecie jest marketing szeptany, który pozwala bezpośrednio dotrzeć do potencjalnych odbiorców produktu. Nasze kamapnie zaczynamy już od 30 zł netto miesięcznie, więc promocja w sieci poprzez takie działania jest osiągalna dla wszystkich. Warto zauważyć, że nawet kilka postów w tygodniu, umieszczonych na forach o mocnej pozycji w wyszukiwarce, może przyczynić się do zwiększenia ruchu na stronie, co realnie przełoży się na zyski.
Chcesz się przekonać jak u nas wygląda marketing szeptany? Skontaktuj się z nami i już dzisiaj zacznij zarabiać więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *